Консультація:
+38 (097) 080-28-64
з 9:00 до 19:00
без вихідних

Умови оренди автомобіля

Необхідні документи:

Паспорт громадянина України (вік особи, що орендує авто не менше 21 року);

Водійські права з відповідною категорією (стаж водіння не менше 2 років).

Оплата:

Форма оплати оренди автомобіля може бути різною: готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок (працюємо з юридичними особами), банківський переказ, у тому числі оплата також може здійснюватись криптовалютою (чим можна оплатити та курс запитуйте в менеджера).

Оплата за користування автомобілем відбувається по повній передоплаті або частинами за домовленістю. При необхідності продовжити користування автомобілем - потрібно просто повідомити менеджера та зробити перерахунок вартості користування автомобілем. Якщо клієнт повертає авто раніше обумовленого терміну - відбувається перерахунок вартості користування, відповідно до договору.

Тариф включає:

  • Базове страхування;
  • КАСКО
  • Цілодобову підтримку 24/7.
  • Додаткові послуги (дитячі крісла, додаткове обладнання тощо)

Застава:

Вартість страхового депозиту починається від 10 000 тис. грн, та залежить від класу автомобіля, депозит повертається після повернення автомобіля в автопарк та відсутності порушень умов договору та штрафів за порушення ПДР.

При настанні ДТП страхова компанія виплачує КАСКО компенсацію, проте при порушенні умов договору можлива відповідальність орендаря - наприклад якщо орендар під час ДТП не повідомив менеджера та страхову компанію, або наприклад потрапив у ДТП у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

Ліміт пробігу:

Встановлений ліміт пробігу на добу - 300 кілометрів, тобто якщо Ви взяли авто на прокат на 5 днів, Ваш ліміт становитиме 1500 км. Понаднормовий пробіг оплачується окремо у розмірі 3-7 грн за кілометр.

Паливо:

Компанія віддає Вам в оренду автомобіль з повним баком бензину.

Повернути автомобіль потрібно з повним баком.

Залишилися питання?
Залиште свої контакти і наш менеджер обов'язково проконсультує вас. Або телефонуйте +38 (097) 080-28-64